Osnovna škola “Lubnice” osvojila je prvo mjesto na Šestom takmičenju u programiranju uz upotrebu micro:bitt uređaja, koje je održano u okviru projekta “Škole za 21. vijek”.
Takmičenje su organizovali British Council i Ministarstvo prosvjete, nauke, kulture i sporta, preko Microsoft teams-a.

Uz veliki trud i zalaganje mentora i koordinatora micro:bitt kluba, profesora matematike Radivoja Radevića i učenika devetog razreda Milice Raković, Ružice Obradović i Pavla Pešića osvojeno je prvo mjesto.

V.D. direktora Snežana Rajković je uputila čestitke profesoru i učenicima i poželjela im uspjeh u daljem takmičenju.