Narodna biblioteka “dr Radovan Lalić”, u četvrtak u 19 časova, organizuje književno veče na kojem će biti predstavljeni najbolji prozni literarni radovi koji su pristigli na konkurs “Velika djela stvaraju veliki ljudi”.
Stručni žiri nagradiće tri najbolja rada, a pravo učešća imali su učenici srednjih škola iz Berana i Andrijevice.
Književno veče biće odrzano u galeriji Polimskog muzeja.