Komovi deklasirali Rudar

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Komovi iz Andrijevice koji mečeve kao domaćani igraju u Beranama, jer nemaju dvoranu, odigrali su odlično u drugom derbiju petog kolo šampionata Crne Gore u rukometu.

Aleksandar Bakić i drugovi su kontrolisali dešavanja na parketu od prvog do poslednjeg minuta. Zatvorili su prilaze svom golu, sjajno se snalazili u tranziciji, jako dobro u pozicionim napadima pa su na poluvremenu vodili sa 16:10. Tempo kada je igra momaka iz Andrijevice nije padao ni u nastavku meča, pa je i epilog bio logičan, ubedljiva pobeda.

Raspoloženi za igru u napadu u sastavu Komova bili su Vladan Kastratović sa devet, odnosno Aleksandar Bakić i Nemanja Marsenić sa po osam golova. Ogroman doprinos pobedi dao je i golman Aleksandar Kastratović koji je u pojedinim momentima ličio na hobotnicu. Kod Rudara, raspoloženi za igru u napadu bili su Radojica Čepić sa sedam i Arsenije Dragašević sa tri.

Utakmicu petog kola, u beranskoj Hali sportova, pratilo je oko 700 gledalaca.

Tabela:

Lovćen 5-0, Partizan 5-0, Komovi 3-2, Mornar 2-3, Rudar 2-3, Budvanska rivijera 1-4, Jedinstvo 1-4, Danilovgrad 1-4.

Izvor: sportklub.rs