KMF OFK „BERANE“ PORAŽEN OD JEDINSTVA NA SVOM TERENU

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Klub malog fudbala OFK „Berane“ poražen je sinoć na svom terenu od ekipe Jedinstva rezultatom 1:2, u meču šestog kola Prve futsal lige Crne Gore.

Beranci su poveli u 4. minutu autogolom Fahrudina Ćorovića. Izjednačio je Almir Ćorović u 32. minutu, a konačan rezultat postavio je Danilo Palević u 38. minutu.

Igrač KMF OFK „Berane“, Vojislav Vojo Bojović, kazao je da su u prvom poluvremenu stvorili dosta prilika, ali da im je nedostajala realizacija da povećaju prednost koja je bila 1:0.

„U drugom poluvremenu smo prikazali lošiju igru, što je protivnik iskoristio i preokrenuo rezultat u svoju korist“, naglasio je Bojović.

KMF OFK „Berane“, koji je šesti na tabeli, u sljedećem kolu gostuje ekipi Titograda u Podgorici.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BERANE