Prva nacionalna izložba pasa ,,CAC Berane” i Međunarodna izložba pasa ,,CACIB” biće održane sjutra u krugu restorana i auto-kampa Viaggio, sa početkom u 10 časova.
Prema riječima jednog od organizatora, Mikija Vučeljića, izložba je izazvala veliko interesovanje.
“Već imamo oko 150 prijavljenih učesnika za ove dvije izložbe iz Crne Gore i zemalja regiona. Iz Berana je za izložbu za sada prijavljeno desetak pasa. Važno je napomenuti da vlasnici svoje ljubimce za izložbu svoje ljubimce mogu prijaviti i sjutra, odnosno na dan takmičenja”, rekao je Vučeljić.
Organizator izložbe je Kinološki savez Crne Gore.