Učenice beranske Gimnazije “Panto Mališić”, su ekipno osvojile drugo mjesto na Školskim sportskim igrama u atletici za srednje škole, koje su tokom vikenda održane u Baru.
U pojedinačnoj konkurenciji prva mjesta su zauzele Marija Živković u trci na 800 metara i Ivana Šćekić u skoku u vis. Drugo mjesto pripalo je Jeleni Đukić u trci na 100 metara, a četvrto Kseniji Marsenić u bacanju kugle.
U štafeti 4 x 100 metara učenice Živković, Šćekić, Đukić i Marsenić zauzele su drugo mjesto.
Ovim uspjehom učenici Gimnazije su još jednom potvrdili svoju svestranost koju je ovoga puta prepoznao i podržao profesor fizičkog vaspitanja Branko Bošković.
Organizator takmičenja bio je Crnogorski školski sportski savez.
