REMI BERANA I DREZGE, UTAKMICA POČELA MINUTOM ĆUTANJA ZBOG SMRTI PATRIJARHA IRINEJA

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fudbaleri Berana su, dva kola prije kraja jesenjeg dijela šampionata, u posljednjoj utakmici na domaćem terenu, odigrali neriješeno 1:1 (0:1) protiv Drezge.

Gosti iz Podgorice prvi su došli do prednosti u 35. minutu preko iskusnog napadača Ivana Kneževića. Na drugi gol se čekalo do 55. minuta, kada je fudbaler Drezge Vladimir Vujisić, nakon ubačaja Nemanje Šunjevića, nesrećno zatresao mrežu svog tima.

Utakmica 17. kola Amplitudo 2.CFL, na stadionu pod Bogavskim brdom, počela je minutom ćutanja u čast preminulog srpskog patrijarha Irineja, koji je danas sahranjen u Beogradu.

U prvom ovosezonskom duelu ova dva kluba, Berane je slavilo minimalnim rezultatom 0:1, a tada je strijelac pobjedničkog gola bio Nikola Globarević.

Berancima u ovom dijelu sezone predstoje još dva gostovanja, a prvo je za nedjelju dana, kada se sastaju sa Mornarom.

Berane je peto na tabeli sa 23 boda, dok je Drezga posljednja sa deset bodova.