RADNIK PAO SA DIZALICE, U KOMI PREVEZEN U KCCG

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Radnik na rekonstrukciji zapadne tribine fudbalskog stadiona u Beranama P.D. pao je sa dizalice i zadobio povrede zbog kojih je u komi iz KBC Berane hitno prebačen u KCCG. To je Portalu RTCG kazao direktor KBC Milorad Magdelinić.

Magdalenić je kazao da je radnik pao sa visine od oko osam metara na i da ima povrede opasne po život.

“Povrede su dominantno u predjelu glave, nalazi se u komi. U stanju je životne opasnosti i hitno smo ga trasportovali za Klinički centar Crne Gore” rekao je Magdelinić.

Nezgoda se dogodila nešto poslije 15 časova.

Share.

About Author

Leave A Reply