Sekretarijat za komunalno-stambene poslove, saobraćaj i zaštitu životne sredine Opštine Berane u saradnji sa DOO “Komunalno”-Berane organizovao je sadnju sadnica fotinije duž beranske obilaznice, koja je danas jednim dijelom i očišćena.
“Ova akcija ima za cilj ne samo uljepšavanje i ozelenjavanje ovog dijela grada, već i stvaranje prijatnijeg ambijenta za šetnju, odmor i rekreaciju. Kontinuiranim akcijama dajemo veliki doprinos daljem podizanju ekološke svijesti naših sugrađana”, kazali su iz resornog sekretarijata i apelovali na građane da čuvaju i brinu o životnoj okolini.


