PORAZ BERANA OD KOMA

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fudbaleri Berana, poraženi su na gostovanju Komu, rezultatom 3:1 (2:1), u susretu četvrtog kola Druge fudbalske lige Crne Gore.

Beranci su, u 27. minutu, poveli golom Žarka Vilotijevića. Rezultat je nakon devet minuta poravnao Miloš Radulović, da bi pred odlazak na poluvrijeme, tačnije u prvom minutu sudijske nadoknade, Kristijan Filipović, pogodio za vođstvo domaćina. Konačan rezultat postavio je Mirza Hot u 56. minutu.

Ovo je treći poraz fudbaleri Berana u dosadašnjem dijelu sezone. Oni su u prvom kolu, minimalnim rezultatom 0:1, savladali Bokelj, dok su pored pomenutog Koma od njih bili bolji Jedinstvo i Grbalj.