NOVA POBJEDA KADETA OFK “BERANE”, NASTAVLJENA TRKA ZA PRVO MJESTO

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

U 16. kolu plej-ofa Kadetske lige Crne Gore, OFK “Berane” je na svom terenu slavilo protiv Koma sa 3:1 (0:1) čime su nastavili trku za titulu sa OFK Titogradom i Budućnošću.

Kom je poveo u devetom minutu preko Nemanje Pavićevića, nakon čega su mreže ostale mirne do početka  drugog poluvremena, kada je u 47. minutu izjednačio Luka Bubanja.

Gol za vođstvo Beranaca u 67. minutu postigao je Marko Jukić, da bi svaku dilemu o pitanju pobjednika, osam minuta prije isteka devetesetog, otklonio Medo Juković.

OFK Titograd i Budućnost, koji uz beranski tim pretenduju na titulu prvaka, upisali su pobjede u ovom kolu. Titograd je u gostima bio bolji od Podgorice sa 3:2, dok je Budućnost slavila protiv Zete sa 3:1.

U ostalim susretima, Drezga je savladala Iskru sa 5:3, a Budva i Sutjeska remizirali su 1:1.

Na tabeli plej-ofa Kadetske lige, OFK Titograd je prvi sa 34 boda, dok su OFK Berane i Budućnost na diobi drugog mjesta sa bodom manje.

U subotu, u Podgorici, biće odigran meč za čelo tabele između Beranaca i OFK Titograda. Istog dana Budućnost, u podgoričkom naselju Zlatica, gostuje Komu, Drezga dočekuje Budvu, Iskra Podgoricu, a Zeta Sutjesku.