U JPU “Radmila Nedić” danas je održan tradicionalni proljećni maskenbal na kojem su učestvovala djeca srednjih i starijih grupa.
Maskenbal je održan u holu vrtića, a izazvao je posebnu radost kod mališana. Djeca iz mlađih vrtićkih grupa i starijih jaslenih grupa su bili publika.
Iz beranskog vrtića su kazali da su polaznici ove ustanove i njihovi roditelji bili veoma kreativni i maštoviti i da su se potrudili da odgovore na temu i kostimima pčelice, bubamare, leptirića na najljepši način najavili početak proljeća.
