KUP CG: OFK “BERANE” DOČEKUJE “BUDUĆNOST”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Druga polufinalna utakmica Kupa Crne Gore između kadeta OFK “Berane” i Budućnosti biće odigrana sjutra, u 17 časova i 30 minuta, na pomoćnom terenu Gradskog stadiona u Beranama.

Prvi meč u Podgorici završen je u korist Budućnosti, rezultatom 3:1, a gol za OFK Berane postigao je Muslija Juković.

Trener kadeta Boban Aković, nedavno je u izjavi za naš portal, kazao da njegova ekipa ima velike šanse za prolaz u finale.

“U Podgorici smo odigrali dobru utakmicu i realan rezultat trebao je biti neriješen. Imali smo aktivan rezultat sve do deset minuta prije kraja meča, kada je domaćin postigao dva gola. U sjutrašnjoj utakmici daćemo svoj maksimum i pozivamo publiku da dođe u što većem broju“, rekao je Aković i dodao da vjeruje u plasman u finale.

Beranci su imali dobru uvertiru za ovaj meč. Oni su u prvenstvu, na gostujućem terenu, golovima Đorđa Magdelinića i Muslije Jukovića, savladali OFK “Titograd” sa 2:1.