CRNA GORA IZVUKLA BOD U ISTANBULU, RADUNOVIĆ HEROJ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fudbaleri Crne Gore igrali su neriješeno sa Turskom u Istanbulu 2:2, u meču 4. kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

“Sokoli” su gubili 2:0, ali je prvo smanjio Marušić, da bi Radunović u sedmom minutu sudijske nadoknade iz slobodnjaka pogodio i donio bod “sokolima”.

Crna Gora je bila nemoćna u prvih pola sata, Under je bio nerješiva enigma za našu odbranu.

Prvo je u 10. minutu matirao Mijatovića sa ivice kaznenog prostora, da bi 20 minuta kasnije sjajno prošao po denoj strani i uposlio Jazičija za 2:0.

Ipak, naš tim se do odmora vratio u igru. Prekrasna lopta Kosovića “pocijepala” je tursku odbranu, Marušić je utrčao iz drugog plana i sa desetak metara poslao loptu u mrežu.

Turska je u nastavku kotrolisala dešavanja na terenu, imala nekoliko prilika da riješi meč, ali je posljednju riječ imao Radunović.

U sedmom minutu nadoknade, pogodio je iz slobodnjaka gornji ugao i donio bod “sokolima”.

Nakon četiri kola, Turska ima osam bodova, a Crna Gora, Holandija i Norveška po sedam.