BERANE I PETNJICA PODIJELILI BODOVE

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fudbaleri Berana i Petnjice odigrali su neriješeno 1:1, u derbiju 23. kola Regionalne lige „Sjever“.

U utakmici koja je odigrana na Gradskom stadionu u Beranama, domaćin na papiru – Petnjica poveo je u 21. minutu, golom Denija Agovića.

Rezultat je u 42. minutu poravnao Đuro Milanović, najbolji strijelac ovog takmičenja, koji je ovim pogotkom donio bod svom timu.

U ostalim utakmicama 23. kola postignuti su sljedeći rezultati:

• Komovi – Pljevlja (2:2)
  • Brskovo – Gusinje

“Berane”, koje je prvo na tabeli sa 50 bodova, obezbijedilo je mjesto u baražu za popunu Druge fudbalske lige Crne Gore. OFK „Borac“ na drugom mjestu ima deset bodova manje u odnosu na Berance, dok je “Petnjica” trećeplasirana sa 34 boda.

Fudbaleri Berana će, u idućem kolu, 5. jula, na Gradskom stadionu, ugostiti OFK „Borac“.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BERANE