BERANE I BOKELJ PODIJELILI BODOVE

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fudbaleri Berana i Bokelja odigrali su neriješeno 1:1 (0:1) u meču desetog kola Amplitudo 2.CFL.

Utakmicu na Gradskom stadionu u Beranama bolje su otvorili gosti i u devetom minutu poveli golom Boška Guzine. Četiri minuta kasnije sjajan udarac veziste Berana Žarka Vilotijevića odbranio je golman ekipe iz Kotora Ivan Radović. U 32. minutu, isti igrač bio je u prilici da poravna rezultat, ali je lopta pogodila stativu i domaćin je na petnaestominutnu pauzu otišao sa golom zaostatka.

Od prvog sudijskog zvižduka u drugom poluvremenu najbolju šansu za postizanje gola imao je Momčilo Dulović. Njegov udarac glavom, negdje oko 60. minuta, nakon centaršuta Mladena Šoškića, odbranio je golman gostujućeg tima.

U 73. minutu Bokeljov Brazilac Augusto Correia, dobio je direktan crveni karton zbog nesportskog ponašanja i  udaranja prvotimca Berana Danila Vukićevića.

Beranci su četiri minuta kasnije uspjeli da iskoriste to što su imali igrača više na terenu i konačno savladaju golmana Kotorana. Desni bek Lazar Đeković odlično je probio sa svoje strane i uputio precizan centaršut, koji je u gol trasirao Momčilo Dulović.

Nakon gola, Beranci su nastavili da napadaju i u sudijskoj nadoknadi preko strijelca izjednačujućeg gola mogli do sva tri boda. Ovog puta Dulovića da postane heroj meča spriječila je prečka od koje mu se vratio odbitak koji je poslao van granica terena.