BERANCI SLAVILI OSMI PUT U NIZU

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fudbaleri Berana upisali su osmu pobjedu u isto toliko utakmica u Seniorskoj ligi Udruženja klubova FSCG – Sjever. Oni su, u desetom kolu, na Gradskom stadionu u Beranama savladali Gusinje, rezultatom 3:1.

Za pobjedničku ekipu dva gola je postigao Denis Međedović u 63. i 91. minutu, dok se u strijelce upisao i Đuro Milanović u 52. minutu. Jedini pogodak za Gusinje dao je Atdhetaj Cakaj u 89. minutu.

Beranci, koji su prvoplasirani na tabeli sa 24 boda, u sljedećem kolu, 24. oktobra, igraće protiv Brskova u Mojkovcu.

Berane: Dalibor Drobnjak, Mladen Šoškić, Bajram Mećikukić, Milić Labović, Adnan Uković, Nikola Tomović, Đuro Milanović, Marko Nedić, Lazar Đeković, Andrija Marsenić (od 46. Denis Međedović) i Nemanja Šunjević.

Gusinje: Adis Pirović, Luan Kukaj, Amer Dervišević, Amil Seferagić, Denijal Čekić, Kevin Mrkulić, Aljo Nikočević, Erik Selimaj, Belmin Bektešević (od 46. Atdhetar Cakaj), Alden Radončić i Muhamed Huseinović.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BERANE