BERANCI POBJEDOM NASTAVILI BORBU ZA TITULU PRVAKA

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Derbi 11. kola plej-ofa Kadetske lige Crne Gore između OFK Berana i Podgorice, pripao je Berancima koji su slavili rezultatom 2:1 (0:0) i tako nastavili neizvjesnu borbu za titulu šampiona.

Podgorica je do vođstva došla u 60. minutu golom Kristijana Radunovića. Sa bijele tačke je izjednačio Medo Juković, u 71. minutu, a svega minut kasnije, za osmu pobjedu Beranaca u završnom dijelu prvenstva, pogodio je Luka Bubanja.

Bubanja se u tim za ovaj meč vratio nakon reprezentativnih obaveza, tokom kojih je kadetska reprezentacija Crne Gore, u Skoplju, sa 1:0 savladala Sjevernu Makedoniju.

Treneru Akoviću su na raspolaganju bili i Mihailo Guberinić i Stefan Obadović, koji su se opravili od povreda, s tim što je Mihailo odigrao svih 90 minuta, dok Stefan nije ulazio u igru.

Danas je u okviru ovog kola Budućnost slavila protiv Drezge sa 3:0. U 16.30 počeće mečevi Kom – Budva i Zeta – OFK Titograd, dok će sjutra, u 11 časova snage odmjeriti Sutjeska i Iskra.

OFK „Berane“ je trenutno prvi na tabeli sa 24 boda. Budućnost je druga sa 23, koja, kao i trećeplasirani OFK „Titograd“ sa 22 boda, ima utakmicu zaostatka. Podgorica na četvrtom mjestu ima 18 bodova.

Parovi 12. kola koje je na programu 1. maja: Budva – OFK Berane, Podgorica – Budućnost, Drezga – Sutjeska, Iskra – Zeta i OFK Titograd – Kom.