BERANCI OSVOJILI NOVA TRI BODA U BUDVI

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

OFK „Berane“ je u 12. kolu Grupe A Kadetske lige Crne Gore, rezultatom 3:1 (2:0), savladao Budvu, na Lugovima, i upisao drugu vezanu pobjedu.

Beranci su slavili golovima Luke Bubanje u četvrtom, Stefana Obadovića u 23. i Vladimira Popovića u 79. minutu. Poraz Budve u 85. minutu ublažio je Marko Franeta.

U ostalim utakmicama ovog kola danas se sastaju Drezga-Sutjeska, Podgorica-Budućnost i OFK Titograd-Kom, dok će sjutra snage odmjeriti ekipe Iskre i Zete.

OFK „Berane“ je na vrhu tabele Kadetske lige sa 27 bodova i učinkom od devet pobjeda i tri poraza.

Drugoplasirana Budućnost, uz utakmicu manje, zaostaje bod za Berancima sa kojima će u idućem kolu, 4. maja, u Podgorici, odigrati derbi prvenstva.