BERANCI IZREŠETALI MREŽU GRBLJA, BRALIĆ POSTIGAO ŠEST OD DESET GOLOVA

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kadeti OFK Berana ostvarili su laku i ubjedljivu pobjedu protiv posljednjeg na tabeli Grblja, rezultatom 10:0 (4:0), u 16. kolu Grupe A Kadetske lige Crne Gore.

Grbljani su u Berane doputovali sa devet igrača, koji su istrčali na pomoćni teren Gradskog stadiona.

Domaći tim, iako brojniji na terenu, pokazao je kvalitet, superiornost i klasu u odnosu na rivala i još jednom potvrdio da je zasluženo u samom vrhu tabele.

Protagonista utakmice bio je Riad Bralić, strijelac šest golova. U stilu vrsnih golgetera pogađao je mrežu protivnika u 8, 22, 51, 53, 59. i 80. minutu. Dva gola postigao je Medo Juković u 33. i 89. minutu, a u strijelce su se još upisali Vladimir Popović (30. min) i Matija Šćekić (85. min).

U prvom ovosezonskom susretu ova dva rivala, kada su igrali u punim sastavima, na stadionu u Donjoj Sutvari, Beranci su slavili rezutatom 8:0.

Ovo je najubjedljiva pobjeda fudbalera Bobana Akovića u dosadašnjem dijelu šampionata, koji znaju da postižu i po osam ili devet golova na utakmici. Oni su drugoplasirani na tabeli sa 31 bodom i skorom od deset pobjeda i remijem.

Prvoplasirana je Podgorica sa 33 boda i utakmicom manje kao i Budućnost, koja na trećem mjestu ima 30 bodova.

Kadete OFK Berana, u utorak, očekuje derbi sa OFK „Titogradom“, nakon kojeg, u subotu, u Beranama, dočekuju „Budućnost“. Tim mečom biće završen jesenji dio šampionata.