ATLETIČARI LIMA OSVOJILI ŠEST MEDALJA

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Takmičari Atletskog kluba “Lim” osvojili su šest medalja na Pojedinačnom prvenstvu Crne Gore za juniore/ke, koje je održano u Pljevljima.

Ognjen Marsenić, osvojio je zlato u trci na 100 metara, dok se srebrnim medaljama okitio u trci na 200 metara i u skoku u vis.

Srebrna medalja, u trci na 100 metara sa preponama, pripala je Maši Bubanji, koja je nastup u troskoku, skoku u dalj i skoku u vis završila na četvrtom mjestu.

Lazar Živković, osvojio je dvije bronzane medalje u bacanju kugle i koplja, dok je bio četvrti u bacanju diska.

Na ovom prvenstvu učestvovalo je preko 80 takmičara iz osam crnogorskih atletskih klubova.