Zbog kvara na pumpi, bez vode će privremeno ostati stanovnici gornjeg dijela naselja Lužac koji se snabdijevaju sa pomenute pumpe, navodi se u saopštenju VIK-a.
Ekipe su na terenu i rade na otklanjanju kvara.
Hvala građanima na strpljenju i razumijevanju.