Због квара на пумпи, без воде ће привремено остати становници горњег дијела насеља Лужац који се снабдијевају са поменуте пумпе, navodi se u saopštenju VIK-a.
Екипе су на терену и раде на отклањању квара.
Хвала грађанима на стрпљењу и разумијевању.
Због квара на пумпи, без воде ће привремено остати становници горњег дијела насеља Лужац који се снабдијевају са поменуте пумпе, navodi se u saopštenju VIK-a.
Екипе су на терену и раде на отклањању квара.
Хвала грађанима на стрпљењу и разумијевању.