LUŽAC BEZ VODE

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Због квара на пумпи, без воде ће привремено остати становници горњег дијела насеља Лужац који се снабдијевају са поменуте пумпе, navodi se u saopštenju VIK-a.

Екипе су на терену и раде на отклањању квара.

Хвала грађанима на стрпљењу и разумијевању.

Share.

About Author

Leave A Reply