Због отежаног водоснабдијевања u petak, 19.jula, од 19:00 sati до уторка 23.jula, у 15:00 без воде će biti потрошачи насеља Полица (доње зона) и потрошачи насеља Петњик.
Iz beranskog Vodovoda su kazali da će gрађани благовремено бити обавјештени о евентуалним промјенама рестрикције путем средстава јавног информисања.