Hram Svetog Vasilija Ostroškog u Gornjem Zaostru biće osveštan sjutra, u devet sati, saopšteno je iz Eparhije Budimljansko – nikšićke i Odbora za izgradnju ovog hrama.
Hram će osveštati i Svetu Liturgiju služiti Njegovo Preosveštenstvo Episkop Budimljansko – nikšićki G. Joanikije sa sveštenstvom.
U nastavku će biti upriličena trpeza ljubavi.