Радници Д.О.О. “Комунално – Беране”, поред редовних активности, очистили су јуче неколико локација у граду. Нагомилани отпад уклоњен је код Парка поред Лима, улице око моста ка Харемима и дио око школе “Радомир Митровић”.
Акције чишћења, које ће се наставити и наредних дана, представљају напоре локалне самоуправе и Комуналног предузећа у циљу стварања угоднијег и здравијег окружења за живот.
Стога, упутили су још један апел грађанима да уреде дио око својих приватних посједа и дворишта, како би заједничким напорима и снагама учинили град љепшим.

