OB Berane: Od posljedica kovida-19 preminula jedna osoba

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

U Opštoj bolnici Berane od posljedica kovida-19 preminuo je pacijent (1932. godište) iz Andrijevice.

Na liječenju u toj zdravstvenoj ustanovi nalazi se 40 kovid pozitivnih pacijenata.

Tešku kliničku sliku ima 11 pacijenata i svi se nalaze na neinvanzivnoj ventilaciji.

Share.

About Author

Leave A Reply