Kik bokseri uspješni u Pljevljima

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Takmičari Kik boks kluba “Berane” ostvarili su zapažen uspjeh na turniru u Pljevljima, sa kog su se vratili okićeni sa dvije zlatne i dvije bronzane medalje.

” Klub je nastupio sa 4 borca u disciplini kik lajt i lou kik i ostvario više nego zapažen rezultat, jer se radi o relativno mladom klubu u kom su svi borci debitanti. U disciplini lou kik Šćepan Šćekić senior do -86 kg nokutom u prvoj rundi pobijedio je borca iz kik boks kluba Albulena (Ulcinj) i tako se okitio zlatnom medaljom. Vasilije Vukotić u disciplini kik lajt stari junior pobijedio je predstavnkka iz Rožaja do -57 kg i takođe osvojio zlatnu medaljom” kazao je trener Zoran Čukić.

On je naglasio da su značajan rezultat postigli i Bogdan Popović i Strahinja Milović osvojivši bronzane medalje u svojim kategorijama.

“Popović je u kategoriji do +69 kg stari junior izgubio na poene 2:1 bukvalno dobijen meč u polufinalu i morao se zadovoljiti brnozom. Strahinja Milović stariji kadet -47 kg takodje se morao zadovoljiti bronzom, jer je za svog suparnika imao preiskusnog borca iz Bosne i Hercegovine” rekao je Čukić.

On je naglasio da je izuzezno zadovoljan svojim borcima koji su hrabro i dostojanstveno predstavljali sebe, klub i grad.

Kik bokseri kluba “Berane” naredno takmičenje imaće u Nišu od 9. do 11. decembra.