BERANSKI OSNOVCI USPJEŠNI U BARU

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Učenici O.Š. “Radomir Mitrović” i O.Š. “Vuk Karadžić” na 36. Državnom prvenstvu u školskim sportskim igrama, koje  je održano u Baru tokom prethodna dva dana, ostvarili su dobre rezultate.

Na Državnom prvenstvu, rukometaši Osnovne škole “Radomir Mitrović” iz Berana zauzeli su drugo mesto.

Oni su  na finalnom turniru ostvarili pobJede nad ekipama škola „Braća Labudović“ iz Nikšića i „Pavle Rovinski“ iz Podgorice, dok su u  finalnoj utakmici poraženi od ekipe Osnovne škole  „Njegoš“ sa Cetinja.

Ekipu je na takmičenju vodio  nastavnik fizičkog vaspitanja Aleksandar Vujović.

Na istom takmičenju, rukometašice i košarkaši Osnovne škole “Vuk Karadžić” zauzeli su četvrta mjesta.

Učenik ove škole Ognjen Marsenić bio je prvi u trci na 100 metara, a prvo mjesto zauzela je i Nevena Dobrašinović u skoku u dalj.  U trci na 100 metara u kategoriji djevojčica, učenica te škole Maša Bubanja zauzela je drugo mjesto.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BERANE