ПОСАЂЕНЕ САДНИЦЕ ФОТИНИЈЕ ДУЖ ЗАОБИЛАЗНИЦЕ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Секретаријат за комунално-стамбене послове, саобраћај и заштиту животне средине Општине Беране  у сарадњи са ДОО “Комунално”-Беране организовао је садњу садница фотиније дуж беранске обилазнице, која је данас једним дијелом и очишћена.

“Ова акција има за циљ не само уљепшавање и озелењавање овог дијела града, већ и стварање пријатнијег амбијента за шетњу, одмор и рекреацију. Континуираним акцијама дајемо велики допринос даљем подизању еколошке свијести наших суграђана”, kazali су из resornog sекретаријата и апеловали на грађане да чувају и брину о животној околини.

Share.

About Author

Leave A Reply