Секретаријат за комунално-стамбене послове, саобраћај и заштиту животне средине Општине Беране у сарадњи са ДОО “Комунално”-Беране организовао је садњу садница фотиније дуж беранске обилазнице, која је данас једним дијелом и очишћена.
“Ова акција има за циљ не само уљепшавање и озелењавање овог дијела града, већ и стварање пријатнијег амбијента за шетњу, одмор и рекреацију. Континуираним акцијама дајемо велики допринос даљем подизању еколошке свијести наших суграђана”, kazali су из resornog sекретаријата и апеловали на грађане да чувају и брину о животној околини.


