Grupa nezadovoljnih građana nije dozvolila da se održi sjednica SO Andrijevica, na kojoj je trebalo da se raspravlja o inicijativi za smjenu predsjednika opštine Željka Ćulafića (SNP).
Sjednica je prekinuta u trenutku kada je trebalo da se glasa o dnevnom redu, nakon sto nije prihvaćen zahtjev Ćulafića da se sjednica odloži zbog bolesti i nemogućnosti da se izjasni o toj inicijativi.
Predsjednik SO Mladen Đukić je kazao da prekida sjednicu i da će blagovremeno obavijestiti javnost o nastavku održavanja.

Predsjednik opštine Andrijevica Željko Ćulafić (SNP) predao je zahtjev za odlaganje sjutrašnje sjednice Skupštine opštine na kojoj je predviđeno da se raspravlja o inicijativi za njegovu smjenu.
Izvor-rtcg