“KOM” PREKINUO NIZ OFK “BERANE”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kadeti OFK „Berane“ su, porazom od Koma, u gostima, rezultatom 4:0 (2:0), prekinuli niz od devet uzastopnih pobjeda, od kojih su šest upisali u plej-ofu Kadetske lige Crne Gore.

Dva gola za pobjednički tim postigao je Sava Čađenović, u 17. i 20. minutu, a po jednom mrežu Beranaca tresli su Nemanja Pavićević i Omar Ramović, u 52. i 77. minutu.

Danas su odigrane još dvije utakmice sedmog kola Grupe A Kadetske lige. Sutjeska je sa 2:0 slavila protiv Budve, dok su Iskra i Drezga igrali neriješeno 2:2.

Sjutra će se sastati OFK Titograd-Podgorica i Zeta-Budućnost.

OFK „Berane“ je prvi na tabeli sa 18 bodova, OFK „Titograd“ je drugi sa 13 i utakmicom manje kao i Budućnost, koja je stepenik niže sa 11 bodova.

Beranski fudbaleri se na pobjednički kolosijek mogu vratiti 10. aprila, kada će ugostiti OFK „Titograd“.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BERANE