GOLEADA I SLAVLJE BERANACA U DANILOVGRADU

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fudbalsku predstavu sa puno golova odigrali su danas na stadionu „Braće Velašević“, u Danilovgradu, kadeti Iskre i OFK Berana.

Gosti iz Berana su, u utakmici devetog kola plej-ofa, slavili rezultatom 5:4 (3:2) i prekinuli seriju od dva poraza.

Golove za naš tim postigli su Riad Bralić (15. minut), Marko Jukić (39.’), Medo Juković (47.’), Luka Bubanja (80.’) i Bane Bulatović (82. minut). Za domaće strijelci su bili Marko Šćepanović (12. minut), Viktor Jovanović (37.’), Andrija Šimšić (57.’) i Lazar Radulović (65. minut).

Tim Bobana Akovića se ovim trijumfom vratio na čelo tabele, gdje će ostati bar do sjutra kada će OFK „Titograd“ i „Budućnost“ odmjeriti snage.

Danas je „Podgorica“ na DG areni savladala Drezgu sa 3:2, dok će u 16 časova svoje mečeve odigrati Zeta-Budva i Kom-Sutjeska.