FUDBAL: ARSENAL BOLJI OD BERANA

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fudbaleri Berana poraženi su na gostovanju u Tivtu od Arsenala, rezultatom 3:1, u utakmici 14. kola Amplitudo 2.CFL.

Jedini gol za Berance postigao je u 81. minutu Đuro Milanović, smanjivši prednost domaćih na 2:1, da bi samo dva minuta kasnije fudbaleri Arsenala i treći put zatresli mrežu Beranaca.

U ostalim utakmicama ovog kola, Kom je u podgoričkom naselju Zlatica savladao Grbalj 2:0 i upisao desetu pobjedu ove sezone.

Ibar i Mornar igrali su u Rožajama 0:0, a pobjednika nije bilo ni u duelu Igala i Bokelja, koji je završen 1:1.

Minimalnu pobjedu ostvarilo je Jedinstvo, koje je u Bijelom Polju savladalo Drezgu 1:0.

Kom i Arsenal, nakon 14. kola, dijele prvo mjesto na tabeli sa po 32 boda. Mornar je treći sa 25, četvrto je Igalo sa 22 boda, peto Jedinstvo ima dva boda manje, dok je Berane šesto na tabeli sa 19 bodova.