FK BERANE I BOKELJ REMIZIRALI

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

U okviru 28. kola Amplitudo druge crnogorske lige, duel Berana i Bokelja, na stadionu pod Bogavskim brdom, završen je bez pobjednika, rezultatom 1:1 (0:0).

Gosti iz Kotora su poveli u 52. minutu golom Vasilija Vučinića. Berane je do boda došlo zahvaljujući autogolu, u 87. minutu, gostujućeg igrača Rajka Đorđevića.

Vodeći Arsenal pobijedio je u Tivtu rožajski Ibar 1:0 i 17. trijumfom zadržao čelnu poziciju na tabeli.

Mornar je u Radanovićima slavio protiv Grblja 2:1 i 16. pobjedom nastavio trku za prvo mjesto sa Arsenalom.

Igalo je u Bijelom Polju poraženo od Jedinstva 3:1.

Seriju dobrih rezultata nastavila je Drezga, koja je u podgoričkom naselju Zlatica savladala Kom 2:1 i zabilježila četvrtu uzastopnu pobjedu.

Arsenal je vodeći na tabeli sa 57 bodova. Drugoplasirani Mornar osvojio je 56, treće mjesto zauzima Igalo sa 48, dok je četvrti Kom sa 45 bodova. Jedinstvo je peto sa 37, a Berane je na šestoj poziciji sa 33 boda i utakmicom manje.