DOBRI REZULTATI BERANSKIH ATLETIČARA U BEOGRADU (VIDEO)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Atletičari i atletičarke AK “Lim” iz Berana ostvarili su zapažene rezultate, osvojivši dvije medalje i postavivši nekoliko nacionalnih rekorda u dvorani, na međunarodnim mitinzima u Beogradu.

Ognjen Marsenić je na 5. Mitingu budućih šampiona AK “Partizan” osvojio prvo mjesto u trci na 60 metara, rezultatom 7,11 sekundi.

Na ovom takmičenju atletičarka Maša Bubanja zauzela je peto mjesto u trci na 60 metara, vremenom 8,40 sekundi.

U Beogradu je održan i 11. Novogodišnji atletski miting AK “Crvena zvezda”, na kojem se Nevena Dobrašinović okitila bronzanom medaljom, u disciplini troskok – skokom 10,95 metara i tako postavila rekord Crne Gore u dvorani u pionirskoj, mlađoj juniorskoj i juniorskoj konkurenciji.

Ognjen Marsenić je na istom mitingu, u disciplini 60 metara, trijumfovao u kvalifikacijama, rezultatom 7,07 sekundi.

Maša Bubanja je u disciplini 60 metara sa preponama i ostvarenim rezultatom 9.59 sekundi zabilježila odličan rezultat koji je šest stotinki sporiji od rekorda za mlađe juniorke Crne Gore.