U Crnoj Gori jutros se saobraća po mokrim i klizavim putevima, saopšteno je iz Auto-moto saveza Crne Gore.
Oni su upozorili da na pojedinim dionicama ima zaostale vode, dok je na onima koje prolaze kroz usjeke moguća pojava odrona.
Vozačima su savjetovali oprezniju i strpljiviju vožnju i obavezno poštovanje pravila saobraćaja.
Upotreba zimske opreme obavezna je do 31. marta na putevima gdje je to naznačeno saobraćajnom signalizacijom, bez obzira na vremenske uslove.