2. CFL: ODIGRANO 14. KOLO, PORAZ BERANA U IGALU

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Utakmice 14. kola Druge fudbalske lige Crne Gore odigrane su danas. Vodeće Jedinstvo nastavilo je seriju pobjeda, dok je Berane upisalo šesti poraz u nizu.

Od naših bolji su bili fudbaleri Igala, koji su na svom terenu slavili sa 3:0 (1:0).

Strijelci za Igalo su bili Bojan Kopitović, u 44. minutu, Miloš Perović u 79. i Milovan Ilić, u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Jedinstvo je u Bijelom Polju savladalo Grbalj 1:0 i zabilježilo deseti trijumf ove sezone.

Odlučujući pogodak za peti uzastopni trijumf lidera šampionata postigao je Žarko Korać u 66. minutu.

Drugoplasirani Arsenal savladao je na DG areni podgoričku Mladost 2:1, dok je Bokelj u Kotoru slavio protiv Cetinja 1:0 i učvrstio se na trećem mjestu.

Kom je na Starom aerodromu, u gradskom derbiju, savladao OFK Titograd 1:0.

Jedinstvo je, nakon 14. kola, prvo na tabeli sa 33 boda i ima tri više od Arsenala.

Bokelj je treći sa 29, dok je na četvrtom mjestu Mladost sa 22 boda. Peto je Igalo sa 21, Kom šesti sa 19, a Berane sedmo sa 16 bodova. Na pozicijama ispod su Cetinje, Grbalj i OFK Titograd.